Strefa Rodzica

Strefa Rodzica: Mama bliżej siebie – bliżej dziecka

„Mama bliżej siebie – bliżej dziecka”

Cykl spotkań dla matek, których celem jest pomoc w rozwoju osobistym.

Dobry kontakt z sobą samą, rozumienie swoich przeżyć, uczuć, potrzeb i pragnień,
to niezbędny warunek do budowania bliskiej i zdrowej relacji z własnym dzieckiem.

Udział w grupie daje szansę na kształtowanie takich umiejętności jak:

• poznawanie, nazywanie, rozumienie i wyrażanie swoich uczuć i emocji,
  • akceptowanie siebie samej, kształtowanie poczucia własnej wartości, rozpoznawania swoich możliwości, zasobów, talentów, potencjału,
  • rozpoznawanie własnych zainteresowań, troszczenie się o siebie samą, dbanie o równomierny rozwój sfery intelektualnej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej,
  • utrzymywanie równowagi między życiem zawodowym, a osobistym, określenie najważniejszych dla nas wartości, ustalanie celów, wybór priorytetów i praktyczne ich realizowanie, odnajdywanie równowagi między swoimi pragnieniami,                   a oczekiwaniami innych.

Realizatorami grup wsparcia dla matek są psycholodzy oraz pedagodzy, którzy ukończyli wymagane szkolenia, mający doświadczenie terapeutyczne oraz umiejętność pracy z grupą osób dorosłych.

Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi, obejmują sześć dwugodzinnych spotkań, odbywających się raz w tygodniu    i są odpłatne: 300 zł od osoby.

Zgłoszenia przyjmujemy i udzielamy szczegółowych informacji pod numerem telefonu

784 35 22 33 lub mailowo – dobrystartprzedszkole@wp.pl